Obserwatorzy

niedziela, 24 listopada 2013

Fioletowa kartka

 W kartce wykorzystałam jako bazę papier scrapowy  w odcieniach fioletu,z którego wykonałam również kwiatek, filetowy ćwiek, fioletowe kryształki, gałązki z filetowymi kulkami, wykrojnikowe fioletowe gałązki, napis w kolorze filetowym, wstążkę fioletową, karton wizytówkowy perłowy w kolorze jasnego fioletu. W związku z tym, że  zdjęcie było robione wieczorem kolory mogą być nieco przekłamane, ale wszystko jest w odcieniach fioletu.

Kartkę zgłaszam na wyzwanie http://scrapakivi.blogspot.com/2013/11/weekendowe-wyzwanie-ekspresowe-11.html należało wykonać kartkę monochromatyczną w jednym z kolorów tęczy ja wybrałam kolor  fioletowy
kartke zgłaszam również na wyzwanie http://www.kwiatdolnoslaski.pl/2013/11/wtorkowe-inspiracje-kolor-fioletowy.html. gdzie należalo wykonać fioletową pracę. I jeszcze na jedno wyzwanie posyłam kartkę http://scrapgangsterki.blogspot.de/2013/11/wyzwanie-57-jednobarwnie-odcienie_11.html- należało wykonać kartkę monochromatyczną w min 3 odcieniach tego samego  koloru.
1 komentarz: